Champions Role Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Süper kahraman rol yapma sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mick's

YazarMesaj
Peter B. Parker
Süperinsan
Süperinsan
Peter B. Parker

Karakter Hakkında
Kod Adı: Örümcek Adam
Karakter Yaşı: 21

Mick's Empty
MesajKonu: Mick's   Mick's Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2018 4:15 pm

Sıkıcı ve iğrenç bir okul gününden sonra son kez öğretmen sınıfını serbest bırakınca mutluluktan sınıftan koşarak çıkmıştı Peter. Sırt çantasını sırtından koluna doğru indirerek hızlıca tenha bir ara sokağa girerek kıyafetlerini hızlıca değiştirdi. Sokak kıyafetlerini çantasına tıkıştırıp çantayı tekrar sırtına taktı ve zıplayarak büyük binaların arasına kendini bıraktı. Kartuşlarını yeni doldurduğu için kafası rahat bir şekilde kendini olaya bırakabiliyordu. Birkaç dakika sallandıktan sonra karnının guruldadığını duydu. Sesli bir şekilde öfledikten sonra Queens'e doğru sallanmaya başladı. Mick'in mekanı yakındaydı diye sevindi ve oraya yakın bir ara sokağa girip kıyafetlerini değiştirdi. Sırt çantasını sırtına takarak içeriye doğru hızlı adımlarla yürüyerek kapıyı açtı. İçerinin ışıklandırması pek iyi değildi ama etrafını görmeye yeterliydi. Birkaç adım daha atarak pencere kenarındaki masalardan birine kendini hızla bıraktı. Çantasını yanındaki sandalyeye koyduktan sonra garsona sağ elini kaldırarak işaret etti. ''Ben bir tabak patates kızarması istiyorum.'' dedikten sonra garson başıyla onayladı. Yaklaşık beş dakika sonra tabağı Peter'ın önüne koydu. Peter başıyla teşekkür ettikten sonra patatesleri yemeye başladı.
https://championsrpg.yetkinforum.com

Mick's
1 sayfadaki 1 sayfası